З відкритим серцем до кожної дитини

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації на території району 18.12.2015 року проведена благодійна акція «З відкритим серцем до кожної дитини», приурочена до Дня Святого Миколая.

Заступником голови районної державної адміністрації Бугаковим П.В., директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марценюк К.В., начальником відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Бугаковою Ю.О., старшим інспектором Немирівського відділення Гайсинського відділу поліції Головного управління поліції у Вінницькій області Татуньком Є.В.  відвідано дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

В Немирівському районі функціонує 8 прийомних сімей, в яких проживають 13 дітей та дитячий будинок сімейного типу, в якому виховуються 7 дівчаток.

Кожній дитині  вручені  солодощі та фрукти  від голови районної державної адміністрації Погорелюка Ю.М. та спонсорів.

За надання спонсорської допомоги у проведенні благодійної акції до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування висловлюємо подяку підприємцям Літовчук Л.А., Чулко С.М та Хоменко Н.В.

Оргкомітет