Мистецтво заради дітей

«Мистецтво - не заради мистецтва, а заради дітей», - ці слова стали життєвим кредо для Інни Леонідівни Цимбал, яка очолює зразковий аматорський танцювальний колектив «Перлина», створений у 2002 році на базі навчально-виховного комплексу №2 міста Немирова. У 2005 році колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий аматорський танцювальний колектив», яке вони з честю підтверджують і зараз. І це цілком заслужено, адже сама Інна Леонідівна та її вихованці щиро закохані у танцювальне мистецтво, і з перших ритмів танцю зачаровують глядачів своєю граційністю, витонченістю, оригінальністю та неповторністю виконання. А кожна створена ними композиція – це справжній шедевр.

Те, що колектив має високий рівень професійності, підтверджує і їхня активна участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.  6 червня 2015 року у м. Вінниця відбувся IIIВсеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Зірковий тріумф», у якому взяло участь 29 хореографічних колективів. Зразковий аматорський танцювальний колектив «Перлина»
НВК №2 зайняв
IIмісце у номінації «сучасна хореографія» та IIмісце у номінації «народна хореографія», не дивлячись на те, що діти займаються хореографією лише 2 - 3 роки. У жовтні 2015 року у Немирові проходив Міжнародний конкурс–фестиваль мистецтва  «Зіркимайбутнього»,де наші «перлинки» здобули III місце. 7 листопада 2015 року  в Чернігові – III Всеукраїнський танцювальний фестиваль «PLANETADANCEFEST», де взяли участь 75 колективів з України та було представлено  200 номерів. «Перлина»  зайняла I місце у срібних призерах, та особливу нагороду-диплом  керівнику за «Оригінальність постановки хореографічної теми «Волошкове поле».

Творчий, талановитий педагог завжди запалює своєю енергією, любов’ю до справи і своїх дітей. Це одразу видно, коли на сцені з’являється «Перлина» і розпочинається чарівне дійство танцю.

Ми пишаємося ними і надіємося, що попереду у «Перлини» ще багато творчих злетів та перемог.

Колектив НВК №2 м. Немирова