Спільна справа на благо Вітчизни

Автор: Адмін вкл. .

     Події в Україні не лишають байдужими громадян всього світу, не можуть лишатися осторонь і спокійно спостерігати і самі українці. В цей непростий час всі погляди наших співвітчизників  приковані до подій на сході України. Немає жодної сім’ї, яка б не слідкувала за новинами. І, звичайно, виникає бажання допомогти, підтримати, внести свій посильний вклад у велику спільну справу. Саме цим займається волонтерський рух, який розгорнувся по всій Україні.

Ось уже протягом двох років колектив НВК №2 м. Немирова займається волонтерською діяльністю: збираємо продуктові набори, теплий одяг, шкарпетки, шиємо білизну для солдатів, збираємо і передаємо на передову городину, яблука. Ніхто не залишається байдужим, коли шкільний парламент  розпочинає чергову акцію. Приємно відмітити той факт, що до цієї акції долучились і батьки наших учнів -  збирали посилки з продуктів харчування, теплого одягу, медикаментів.  І найважливіше, що могли зробити діти – листи та малюнки із проханням:  «Повертайтесь живими, солдати!» Діти передають все це немирівським волонтерам, які і доставляють  наші посилки солдатам на прикордонні пости, в окопи, у військові частини.

5 грудня по всій Україні відбулося святкування Міжнародного дня волонтерів. Головною метою цього дня є визнання зусиль волонтерів та підвищення обізнаності громадськості про внесок волонтерів  у розвиток суспільства. Напередодні свята, 4 грудня 2015 року,  в НВК №2 м. Немирова відбулася зустріч старшокласників із волонтерами Немирівської районної у Вінницькій області громадської організації учасників бойових дій у зоні АТО, їх родин та волонтерів Віолеттою Чегорян, Валентиною Вечірко та   бійцями АТО – танкістами Віктором Антоховим позивний «Маєстро»,  Сергієм позивний «Домовой» та механіком Анатолієм Вільчинським позивний «дядя Толя», які щойно повернулися із зони бойових дій. У цей день теплі слова та вітання звучали на адресу тендітних жінок, які самовіддано трудяться для того, щоб там, на фронті, чоловіки могли вистояти в нелегкій боротьбі. А пісні та вірші, які виконували учні, розчулили навіть загартовані у боях серця солдатів. Із захопленням слухали всі розповіді про важкі будні бійців української армії та від усього серця посміялися із солдатських байок, які нам розповідали гості. Школярі зібрали речі першочергової необхідності, медичні препарати та передали на передову. Зустріч, яка не залишила байдужим нікого, переросте, ми надіємось,  у щиру дружбу.

Ми вітаємо численний загін волонтерів-добротворців з чуйним серцем і високим почуттям відповідальності, щиро захоплюємося їхньою самовідданістю, патріотизмом і висловлюємо слова глибокої пошани.  З усією щирістю дякуємо  Вам за нелегку, але благородну місію, яку Ви несете. Зі своєї сторони учні НВК №2 м. Немирова завжди готові підтримати та допомагати Вашій роботі.  

Думка про те, що ми вносимо вклад в майбутнє України, зігріває наші серця. Ми хочемо, щоб нашу справу продовжували не тільки ми, а і наступні покоління учнів школи, які прийдуть нам на зміну.

Шкільний парламент НВК №2 м. Немирова


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT