Профілактичний захід в м. Немирів

28 грудня голова райдержадміністрації Юрій Миколайович Погорелюк провів нараду за результатами проведення профілактичного заходу по місцях масового відпочинку молоді:  кафе, барах та дискотеках в м. Немирів.

Профілактичний захід був проведений 26.12.2015р.  на виконання розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації від 13.09.2015 року №214 «Про організацію та попередження негативних явищ у молодіжному середовищі» та з метою запобігання скоєння злочинів, правопорушень, дитячої безпритульності, бездоглядності, негативних явищ в дитячому середовищі, таких як вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та наркотичних речовин засобів і прекурсорів серед неповнолітніх та молоді у складі: Бугакова П.В. – заступника голови Немирівської райдержадміністрації; Зразюка М.С. – заступника начальника Немирівського відділу Гайсинського віділення поліції Головного управління поліції у Вінницькій області; Кременюка М.В. – заступника міського голови Немирівської міської ради; Астаніної В.В. –начальника відділу сім'ї, молоді та спорту; Мазура В.М. – начальника відділу культури райдержадміністрації; заступника голови спілки ветеранів АТО - Печака О.А.; Співак Т.В.- головного спеціаліста- бухгалтера РЦСССДМ; Мандрика П.О. – головного спеціаліста  відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей  райдержадміністрації; Татунька Є.В. – інспектора Немирівського відділу Гайсинського віділення поліції Головного управління поліції у Вінницькій області, Чеги В.А. – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації.

Робочою групою було відвідано  кафе «Україна», в якому  виявлено 4 неповнолітніх відвідувачів, яким ще не виповнилося 16 років,  без супроводу дорослих. А також один неповнолітній, якому виповнилося 17 років, житель с. Рубань, який був в алкогольному сп’янінні. За результатами профілактичного заходу працівниками Немирівської поліції складено адміністративний протокол. В закладі відсутні документи, що підтверджують режим роботи закладу, договір оренди, табличка про заборону продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та особам до 21 року.

У вищевказаному закладі працює барменом  неповнолітній, з яким  не оформлені трудові відносини, відсутня медична книга. Відповідальна особа, яка представилися як чергова по кухні, і теж працює нелегально, нічого про діяльність закладу та про його керівника робочій групі  не змогла пояснити.

До уваги власників  закладів дозвілля молоді та дітей повідомляємо, що відповідно до  ст. 20 Закону України «Про охорону дитинства» діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність. Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Робоча група по проведенню профілактичних заходів