Свято Нового року в музично – драматичному театрі ім. М.Садовського

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2015 року № 756 Про заходи щодо проведення новорічних та різдвяних свят в області  28 грудня 2015 року в Обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулося обласне свято новорічної ялинки, в якому прийняли участь і діти з Немирівського району, з числа тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти приймали найщиріші вітання та солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят від голови обласної державної адміністрації Коровія В.В., голови  обласної ради Олійника А.Д., Діда Мороза та Снігуроньки. Малюки грали  у веселі ігри, приймали участь у різноманітних конкурсах, а потім Дід Мороз та Снігуронька подарували малятам новорічну казку “Кіт у чоботях”. Дитячі оченята світилися радістю та захватом від новорічного свята.

Після вистави діти побували біля головної ялинки м.Вінниці та відвідали новорічне ярмарку.

Задоволені та з масою вражень від новорічного свята діти повернулися до рідних домівок.