Немирівське відкриття новорічних свят

Новорічний настрій – він особливий, коли дорослі готуються до свят, а діти – вірять в Діда Мороза і отримують подарунки, котрих так бажали. По організаціях та установах стають чутними колядки та щедрівки. Скрізь лунають вітання і віншування гарної вдачі, добробуту та здоров’я, веселих свят, мирного неба і успішного 2016 року.

Цього всього жителям нашого краю побажали й очільники Немирівського району та міста на відкритті головної зеленої красуні на площі біля районного будинку культури.

Для усіх бажаючих була підготовлена святкова концертна програма, а дітки – не залишились без уваги головних очікуваних персонажів – Снігурочки і Діда Мороза, котрі роздавали солодощі та відчуття казки у переддень зміни 2015-го року – 2016-им.

Отже, Новий 2016 рік входить у свої повноваження. Рік немирівський, вінницький, київський, український – світовий!  Кожен дорослий і кожна малеча – загадують бажання, аби ті якнайшвидше збулись. Колядки і щедрівки, віншування і гостинці – у традиціях нашого народу проходитимуть ці світлі благодатні дні. І просячи у Бога здоров’я, нехай кожен із нас попрохає миру, нашій землі і нашим дітям.

Нехай вже пройдешній відрізок часу забере із собою усі незгоди та печалі із кожного серця, із кожної родини, із нашої України!

Із Новим Роком та Різдвом Христовим!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації