Дорогі жителі Немирівщини!

Автор: Адмін вкл. .

Дорогі жителі Немирівщини! Нелегкий час 2015-го відступає у минуле, нелегкий саме для держави, для кожного із нас. І от уже на порозі Новий 2016-й рік, на який ми всі покладаємо великі надії на мир та стабілізацію ситуації в країні. І неодмінно так і буде, бо наша Україна заслуговує на процвітання, а кожен громадянин – на комфортне та достойне проживання на Батьківщині!

  Тож, дорогі немирівчани та жителі району! Прийміть найтепліші вітання напередодні Новорічних та Різдвяних свят! Нехай у кожній домівці лунають традиційні приємні серцю колядки та щедрівки, хай кожна сім’я залишить у минулому році всі незгоди, печалі та жалі, а натомість, отримає нові радощі, приємні турботи та щасливі родинні моменти! Зичимо усім добра, міцного здоров'я, достатку, здійснення найжаданіших мрій та задумів, і хай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, родинне тепло, злагоду і вірних друзів!

А особливі новорічні вітання і щиру вдячність хочемо висловити усім захисникам нашої держави: і демобілізованим, і тим, хто ще стоїть на оборонних позиціях, – завдячуючи вам більшість українців зустрінуть ці зимові свята у теплих спокійних домівках, а наші дітки – із вірою у чудо загадуватимуть новорічні бажання, серед яких, окрім цікавих іграшок, проситимуть – мирного неба над головою і щоб кожен солдат повернувся додому живим і здоровим!

З повагою

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк

Голова районної ради Володимир Дзевелюк

Міський голова Віктор Качур


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT