Новий рік у с. М. Бушинка

Справжнє свято влаштували для себе жителі с. Мала Бушинка  на Новий рік. Вже майже рік у нас не працює клуб. Односельчани вирішили підготувати святковий Новорічний концерт.

Наш сільський голова Усаченко Лідія Вікторівна підтримала нас. Вона забезпечила заклад культури музичним центром, виділила кошти на будівництво грубки, дала подарунки для всіх дітей. Також для проведення Новорічного свята виділив кошти директор Немирівської філії ПрАТ» Зернопродукт МХП» с.Мухівці Салига Василь Степанович. За те, що наші керівники Усаченко Л.В. та Салига В. С. нас підтримали, ми їм щиро вдячні.

За тепло і затишок у нашому клубі дякуємо майстрам, які побудували грубку Мельник Г. та Прокаєву В. Власними силами жителі села утеплили вікна, відремонтували підлогу, двері.

Більше місяця тривала підготовка до Нового року. Артистами стали всі, хто мав хоч якийсь талант. І результат перевершив усі наші сподівання.

Усіх присутніх привітали ведучі свята: Кабалюк О., та Вахрамеєва Т. Веселі пісні заспівав ансамбль жінок с. М.Бушинка у складі: Передера Л., Томчук Л., Безушко Г.,

Кабалюк О., Вахрамеєва Т., Фурман О., Глухенька Г., Кириченко М. під музичним супроводом Фурмана Олександра Івановича.

Веселі гуморески, вірші та пісні виконували: Томчук М., Кошлап М., Глухенька А., Гелетюк К., Безушко Г., Мельник Г., Кондратюк Б. А також на свято завітав Новий 2016 рік – Чепелюк Д., та чарівні сніжинки – Шевченко Л., Березюк В.

В залі лунав веселий сміх та гучні оплески, коли глядачі дивилися цікаві сценки:

«Сучасни й лікар», «Моя кума» - у виконанні Передери О., Шевченко І., Індило І.,

Безушко Г., Степанюка М., Кондратюка Б., Глухенького Д. Були на святі і баба Палажка і баба Параска – Безушко Г., Глухенька Г. Танцювали і співали сучасні українські бабки – Степанюк М., Кондратюк Б. У виконанні Баби Яги та Кощія звучали новорічні частівки та був веселий запальний танок – Глухенький Д., Кириченко М.

Передера Олександр та Шевченко Інна були Дідом Морозом та Снігуронькою. Вони вітали всіх присутніх, обдаровували дітей цукерками та подарунками. А також на Новорічному святі ми привітали  батьків, сини яких перебувають у зоні АТО – Троценко І., Тисячук О., Платовський В. Побажали їм добра, достатку, терпіння. Щоб хлопці швидше повернулися додому живими і здоровими, і вручили батькам новорічні подарунки.

А ще на святі були цікаві конкурси та розігрувалася лотерея. Ніхто не залишився без виграшу. Головними призами були: порося та півень і безліч потрібних в господарстві речей.

Свято тривали більше двох годин. Зал був переповнений людьми. Всі розходилися по домівках веселі та щасливі.

Депутат сільської ради с. М.Бушинка Кабалюк О.В.

Від сільського голови:

«Хочу щиро подякувати всім жителям села М. Бушинка, а особливо тим, хто активну участь брав у організації свята. Хай заздрять всі, що в нас в М. Бушинці проживають такі небайдужі, організаційні та талановиті люди. Добра Вам, миру і здоров’я!».