Немирів – хором заколядував!

11 січня жителі Немирова та його гості могли долучитись до спільного колядування у центрі міста біля районного будинку культури: тут відбулось святкування Різдва Христового «Колядуємо, Христа прославляємо!».

Організаторами цього заходу стала релігійна громада Святителя Луки Кримського м. Немирів, котрі прагнули подарувати усім частинку світла і любові, а також гарного святкового настрою для об’єднання громадян у спільних різдвяних піснеспівах.

Свято почалось ще із флешмобу в міні-маркеті «Малина», до чого долучились учні та вчителі, працівники культури, представники духовенства, а як наслідок – й більшість здивованих покупців та продавців магазину, які підхоплювали «Добрий вечір тобі, пане господарю!» слідом за колядниками. Далі ця святкова і добра атмосфера перенеслась на площу перед районним будинком культури. Тут усіх присутніх привітали із новорічно-різдвяними святами благочинний Немирівського церковного округу, голова молодіжного відділу Тульчинської єпархії протоієрей Микола Рогачук, настоятель Немирівського храму святителя Луки Кримського протоієрей Василій Гончарук та помічник настоятеля римо-католицької громади отець Віктор Шклярук, побажавши усім помочі Божої, радості, і щоб святковий настрій ніколи не залишав усіх нас.

Діти та дорослі співали різдвяні колядки, ділились веселим та радісним настроєм один з одним, віншували добра, злагоди та миру нашій землі, нашій державі та кожному жителю. Аби зігрітись від зимового примхливого холоду всі бажаючі ласували теплим запашним чаєм та смаколиками – гостинцями від маркету «Малина», а також - від Інтернет-Кафе «Портал», котрий долучився до заходу в рамках спільного із районною радою проекту "Забери дитину з вулиці".

Організатори висловлюють подяку районній державній адміністрації, районній та міській радам за сприяння, сім’ї Літовчуків за розуміння та підтримку; за участь у святі – учнівському та педагогічному колективам Немирівських НВК №1 та №2, творчим представникам районного відділу культури, римо-католицькій громаді; а також представникам районної поліції, котрі оберігали спокій та порядок даного заходу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації