Психологічна реабілітація учасників АТО

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №221 (далі — Порядок), Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО (далі — Служба) є відповідальним виконавцем бюджетної програми КПКВК 2505150 “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО”.

Закупівля послуг із здійснення реабілітаційних заходів здійснюється Службою в порядку, визначеному Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

За результатами конкурсних торгів на закупівлю за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО Службою визначено 4 переможця - ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” та ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”, ТОВ “санаторій “Феофанія” та Менський санаторій “Острич”, з якими Службою укладено відповідні договори.

Відповідно до Порядку управління соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів на підставі наданих Службою списків учасників АТО, які потребують послуг з психологічної реабілітації та осіб, які виявили бажання отримати послуги з психологічної реабілітації, скеровують їх на проходження курсу психологічної реабілітації до реабілітаційних установ.

Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звернутись до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання або перебування та надати наступні документи:

копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Орган соціального захисту населення видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи.

Адреси реабілітаційних установ:

ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”- 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, контактні телефони (057) 700-33-16, (057) 634-80-17 (відділ маркетингу), факс (057) 712-20-27, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Веб-сайт: www.berminvody.com.ua.

ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”- 67780, Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 1А, контактні телефони: (04849) 4-87-10, тел./факс (04849) 4-88-41.

ТОВ “Санаторій “Феофанія”- 03143, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, буд. 27, контактні телефони: (044) 469-56-71, 526-71-12; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Менський санаторій “Острич”- 15600, Чернігівська область, Менський район, м. Мена, урочище Остреч, контактні телефони: (04644) 2-14-12, 2-14-00 веб-сайт санаторію: http://www.ostrech.org , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник начальника управління

соціального захисту населення                                                        Т.М.Топольська