Дорожнє господарство: результати роботи за минулий рік

В 2015 році проведено 55 тис. м2 капітального ремонту доріг комунальної власності по Немирівській міській раді, Брацлавській селищній, Язвинківській, Криковецькій, Зарудинецькій, Кіровській, Криковецькій та Кіровській сільських радах на суму 6353,7 тис.грн. та 90 тис.м2 поточного ремонту по Брацлавській селищній та Головеньківській, Вовчоцькій, Кудлаївській, В.Кропивнянській,

Мельниківській, Криковецькій, Байраківській, Бондурівській, Воробіївській, Новоселівській, Семенській, Сокілецькій сільських радах та м. Немирів на суму 1972,8 тис.грн.

За спонсорські кошти проведено поточний ремонт вул. Лісова с. Мельниківці на суму 515,5 тис.грн., виконано 7350 м2 (1,7 км).

Криковецькою сільською радою отримано фінансування по проекту "Сільська дорога – запорука розвитку територіальної громади", загальна вартість проекту – 270 тис. грн., в тому числі: за рахунок сільської ради – 150 тис. грн., організація-партнер ("Вінницька промислова група") – 60 тис. грн., з фонду обласного конкурсу виділено – 60 тис. грн. Всі роботи проведені, кошти освоєні.

Медвежанською сільською радою отримано фінансування по проекту "Благоустрій доріг - перспектива розвитку територіальної громади", загальна вартість – 132 тис. грн., в тому числі: з фонду обласного конкурсу виділено – 60 тис. грн. Всі кошти освоєно.

За кошти інвестора та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області проведено ремонт дорожнього покриття асфальтуванням а/д Червоне-Мельниківці на суму 4,4 млн.грн., протяжністю 3,9 км.

Відділ розвитку інфраструктури та житлово-

комунального господарства райдержадміністрації