Наглядайте за дітьми під час зимових канікул!

Настали довгоочікувані новорічні свята та зимові канікули. Але, звичайно, найголовніше, щоб під час зимових канікул батьки не забували про свої прямі обов’язки і постійно контролювали місце знаходження та рід занять своїх дітей незалежно від їх віку.

Згідно вимог Закону України від 16.05.2013 року № 243-VII « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність в сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час», обмежено перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників в зазначених закладах в нічний час, з 22.00 год.

Батькам постійно потрібно контролювати використання дітьми піротехнічних засобів, щоб попередити травмування, контролювати проведення їх дозвілля на водоймах, де не зважаючи на морозну погоду ще тонкий шар льодового покриття. Особливо важливо не залишати без нагляду малюків, щоб уникнути нещасних випадків.

Батькам, під час зимових канікул, також потрібно приділяти особливу увагу й дотримання правил дорожнього руху дітьми.

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях, особливо тих, які пов’язані із збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Ст. інспектор Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області капітан  поліції  Татунько Є.В.