Відбулось чергове засідання опікунської ради

12 січня 2016 року при виконкомі Ковалівської сільської ради проведено чергове засідання опікунської ради за ініціюванням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей РДА. На засіданні розглядались питання щодо виховання та утримання дітей у 2-х родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Батькам дано місячний термін на виправлення, створення належних умов для проживання дітей, також попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Основними проблемами сімей у складних життєвих обставинах залишаються складні стосунки в сім’ї, зловживання алкогольними напоями, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Такі сім’ї часто відвідують працівники районного центру соціальних служб, навчальних закладів освіти, медичних служб, сільської ради, служба у справах дітей РДА. Головне завдання опікунських рад - цільова соціальна робота в громадах, яка спрямована на подолання складних життєвих обставин в сім’ях, підвищення виховного потенціалу батьків, відповідальності за життя дітей, допомога в оформленні необхідних документів, реєстрації, сприяння в проходженні медичних оглядів, влаштування на навчання, отримання гуманітарної допомоги, сприяння в оформлені в дитячий садок дітей дошкільного віку, допомога в раціональному використанні коштів сімейного бюджету, ознайомлення та попередження батьків про безвідповідальне батьківство.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді