Відбулось чергове засідання опікунської ради

Автор: Адмін вкл. .

    12 січня 2016 року при виконкомі Ковалівської сільської ради проведено чергове засідання опікунської ради за ініціюванням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей РДА. На засіданні розглядались питання щодо виховання та утримання дітей у 2-х родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Батькам дано місячний термін на виправлення, створення належних умов для проживання дітей, також попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

    Основними проблемами сімей у складних життєвих обставинах залишаються складні стосунки в сім’ї, зловживання алкогольними напоями, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Такі сім’ї часто відвідують працівники районного центру соціальних служб, навчальних закладів освіти, медичних служб, сільської ради, служба у справах дітей РДА. Головне завдання опікунських рад - цільова соціальна робота в громадах, яка спрямована на подолання складних життєвих обставин в сім’ях, підвищення виховного потенціалу батьків, відповідальності за життя дітей, допомога в оформленні необхідних документів, реєстрації, сприяння в проходженні медичних оглядів, влаштування на навчання, отримання гуманітарної допомоги, сприяння в оформлені в дитячий садок дітей дошкільного віку, допомога в раціональному використанні коштів сімейного бюджету, ознайомлення та попередження батьків про безвідповідальне батьківство.

    Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT