Освітлення у Немирівському районі

Загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення населених пунктів району 75 км. в населених пунктах: Немирів, Брацлав, Вовчок, Воробіївка, Стрільченці, Чуків, Рубань, Сокілець, Нові Обиходи, Зарудинці, Глинянець, Марксово.

В 2015 році Марксівською сільською радою проведено реконструкцію вуличної мережі зовнішнього освітлення вул. Леніна с. Марксово на суму 61 тис.грн. коштів бюджету сільської ради.

Никифоровецькою сільською радою отримано фінансування по проекту "Комплексний підхід до освітлення вулиць Никифоровецької територіальної громади – як запорука покращення благоустрою сіл Никифорівці та Лука, вирішення життєво-необхідних питань", загальна вартість проекту – 108 тис. грн., в тому числі з фонду конкурсу виділено – 59 тис. грн. Всі кошти освоєно.

Муховецькою сільською радою проведено освітлення вулиць Першотравнева, Гагаріна, Леніна с. Мухівці на суму 47 тис.грн. Всі кошти освоєно.

Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації