Нарада із очільниками територіальних громад району

Про зміни у законодавстві стосовно податкової та освітньої сфер повідомили сільським, селищним та міському головам Немирівщини 14 січня на нараді, котру очолив голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк. Запрошеними були голова районної ради Володимир Дзевелюк, начальники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації.

Начальник Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції  ГУ ДФС у Вінницькій області Лілія Пастушенко донесла до відома присутніх про зміни до Податкового кодексу України, які вступають у дію з 01.01.2016 року щодо справляння місцевих податків і зборів. Актуальні питання освітянської галузі озвучив начальник відділу освіти райдержадміністрації Олег Томенко. Зокрема, у своєму виступі він прокоментував про організацію роботи мережі загальноосвітніх навчальних закладів району відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-УІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Обговорювались також й питання мобілізаційного характеру, нюанси по декомунізації, інші робочі питання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації