Вручення державних нагород України в 2015 році

Відповідно до Указів Президента України №134 від 06 березня 2015 року, № 260 від 8 травня 2015 року, № 676 від 03 грудня 2015 року  головою районної державної адміністрації Погорелюком Ю.М. за дорученням Президента України П.Порошенка в 2015 році вручено посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня» 6 багатодітним матерям району, які народили і виховали 5 і більше дітей:

-  Крижанівській Марії Степанівні, жительці с.Кірово, 1926 року народження, яка народила та виховала 5 дітей,

- Гриненко Людмилі Анатоліївні, жительці с. Марксово, 1973 року народження, яка народила та виховала 5 дітей,

- Лейбук Тетяні Іванівні, жительці с. Обідне, яка народила та виховала 7 дітей,

-  Рибалко Світлані Миколаївні , жительці м. Немирова, яка народила та виховала 7 дітей,

-  Токарчук Наталії Михайлівні, жительці с. Юрківці, яка народила та виховала 7 дітей,

-   Ященко Раїсі Василівні, жительці с.Юрківці, яка народила та виховала 5 дітей,

З  2004 року почесне звання «Мати-героїня» та державну нагородув Немирівському районі отримали отримали  232 багатодітних жінок району.

У цих сім’ях батьки прикладали максимум зусиль для створення сприятливих умов для виховання  дітей, здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування в них високих духовних і моральних якостей. Діти виховувалися на засадах традицій української родини, де поважають і шанують старших. Діти завжди пам’ятають своє рідне гніздечко, з якого випорхнули в самостійне доросле життя і завжди звертаються за порадою до своїх батьків, повертаються до рідної батьківської оселі.

Низький уклін Вам і пошана  дорогі наші Матері-героїні за те, що Ви зростили для нашої Держави  справжніх громадян та захисників Вітчизни, які прикладають всі свої зусилля для розбудови та процвітання рідної неньки-України.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.В.Астаніна