Навчання за кваліфікацією "технік-рибовод"

Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості надаються послуги з професійного навчання зареєстрованих безробітних за  професією «Рибовод».

Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено ліцензування професії «Рибовод» для Млинівського навчального відділення (Рівненська обл.), що підтверджено рішенням Акредитаційної комісії України від 28 травня 2015 року, протокол № 116.

Навчання буде здійснюватись на базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу, який має відповідну матеріально-технічну базу та проваджує освітню діяльність за кваліфікацією «технік-рибовод». Крім того, адміністрацією навчального закладу узгоджено питання можливості проживання слухачів Центру в гуртожитку коледжу.

Графік формування груп оприлюднено на веб-сайті навчального закладу за адресою http://www.rcpto.org.ua.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Немирівського районного центру зайнятості   вул. Леніна, 93, м. Немирів, Вінницька обл.22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88

Немирівський районний центр зайнятості