Теплове господарство

В 2015 році проводились роботи з реалізації проекту "Реконструкція існуючої будівлі гаража під котельню для Немирівського НВК ЗОШ І-ІІІст. № 2 – ліцей" виконано робіт на суму 1726,034 тис.грн.

Муховецькою сільською радою отримано фінансування по проекту "Реконструкція діючої котельні дошкільного навчального закладу "Калинонька" з установкою котлів на твердому паливі в с. Мухівці Немирівського району Вінницької області" загальною вартістю 688,014 тис. грн.

Завершено роботи по проекту "Реконструкція діючої котельні дошкільного навчального закладу "Калинонька" з установкою котлів на твердому паливі в с. Мухівці Немирівського району Вінницької на суму 688,014 тис.грн.

Розроблено комплексний проект з реконструкції котельні Немирівського навчально-виховного комплексу СЗОШ 1-3 ступенів №1 ім. М.Д. Леонтовича – гімназія загальною вартістю 971,983 тис.грн.

Встановлено твердопаливний котел в ДНЗ "Сонечко" с. Ковалівка на суму  242 тис.грн.

Встановлено твердопаливні котли в ЛА ЗПСМ с. Рубань на суму 25 тис.грн. та ЛА ЗПСМ В.Бушинка на суму 5 тис.грн

Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації