Наш спортивний комплекс збирає кращих спортсменів області!

Цими вихідними, 16-17 січня, у районному спортивному комплексі було гамірно і людно. Саме тут 16 січня проходив Чемпіонат області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Збірна команда Немирівського району була представлена двома командами. В змаганнях брали участь найсильніші спортсмени області: чемпіони та призери України, призери Європи, 8 Майстрів спорту України. Початок 2016 року став для наших спортсменів вдалим – вони досягли відмінних результатів і у підсумку стали переможцями, хоча побороти вінниччан не так і легко.

Слід відмітити вдалий старт наших ведучих спортсменів: Майстра спорту України, володаря Кубку України Мицу Василя, Майстра спорту України, призера Чемпіонату України Коломієць Віталія, Кандидатів в майстри спорту Шкарапуту Ірину, Хіхлач Тетяну, Ковальчук Юрія, Кравець Володимира, Марушкевич Ірину та Жученко Дмитра. Вони здобули найвищу нагороду.
    У лютому наші спортсмени будуть захищати честь області та району на Чемпіонаті України з пауерліфтингу. То ж побажаємо їм вдалих стартів !
    Наступного дня, 17 січня, розпочався Чемпіонат району з футзалу серед дорослих в якому беруть участь 16 команд, які розподілені на 4 групи. Цього дня змагалися команди першої групи: ФК «НКБА» (Немирівський коледж будівництва та архітектури ВНАУ), ФК «Брацлав», ФК «В.Бушинка», ФК «Ветеран» смт.Брацлав. До півфіналу вийшли команди ФК «НКБА»,ФК «Брацлав», ФК «Ветеран» смт.Брацлав. 23 – 24 січня відбудуться матчі трьох інших груп. Запрошуємо бажаючих посмакувати запеклою боротьбою наших футзалістів !
    Також цього дня змагалися наймолодші любителі футзалу в рамках чемпіонату області серед юнаків 2003 – 2004 р.р. В гості до наших вихованців приїхали команди з м.Погребище та м.Вінниці (школа Блохіна-Бєланова). В результаті змагань команда Немирівської ДЮСШ посіла друге місце у своїй групі та пробилася до наступного етапу змагань, який відбудеться 24 січня у Немирівському районному спортивному комплексі.

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.