Про декларування зміни оптово-відпускних цін

Автор: Адмін вкл. .

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», обласні державні адміністрації регулюють граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника.

Згідно розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 липня 2014 року № 396 «Про декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року № 1222 «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» (зі змінами) затверджено механізм декларування суб’єктами господарювання зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор – пісок, олію соняшникову.

 Зміни оптово-відпускних цін на вищезазначені продовольчі товари підлягають декларуванню, коли вони збільшуються протягом місяця більш як на 1 відсоток.

У разі зміни оптово-відпускних цін суб’єкти господарювання, які проводять діяльність з виробництва продовольчих товарів, подають до Державної інспекції України з контролю за цінами (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, телефон для довідок 044-500-86-15; 500-86-11), такі документи:

- пояснювальну записку щодо обґрунтування необхідності зміни оптово-відпускних цін разом з довідкою про результати економічного аналізу фактичних витрат з виробництва;

- калькуляцію собівартості виробництва продовольчих товарів із зазначенням обсягу матеріальних та трудових витрат;

-  довідку про обсяги виробництва продовольчих товарів за минулий рік та відповідний період поточного року;

- стандарти, нормативи, технологічні регламенти з виробництва продовольчих товарів;

- копії договорів, пов’язаних з виробництвом продовольчих товарів, укладених з іншими суб’єктами господарювання;

- довідку про фактичну та декларовану рентабельність від реалізації продовольчих товарів. Документи засвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою і подаються не пізніше ніж за 10 робочих днів до затвердження оптово-відпускних цін на продовольчі товари.

У разі зміни оптово-відпускних цін суб’єкти господарювання, які проводять діяльність з реалізації продовольчих товарів, подають до Державної інспекції України з контролю за цінами такі документи:

- пояснювальну записку щодо обґрунтування необхідності зміни оптово-відпускних цін разом з довідкою про результати економічного аналізу фактичних витрат з реалізації;

-  калькуляцію витрат з реалізації продовольчих товарів;

- копії договорів, пов’язаних з реалізації продовольчих товарів, укладених з іншими суб’єктами господарювання;

- копію декларації зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари суб’єкта господарювання, який провадить діяльність з виробництва продовольчих товарів (у разі її наявності). Документи засвідчуються підписом керівника та скріплюються печаткою і подаються не пізніше ніж за три робочих дні до запровадження оптово-відпускних цін на продовольчі товари.

Подані суб’єктами господарювання документи Державна інспекція України з контролю за цінами проводить розгляд та надає висновки щодо розрахунків економічного обґрунтованих планових витрат під час формування оптово-відпускних цін. 

Для декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари суб’єкти господарювання, які проводять діяльність з виробництва або реалізації продовольчих товарів, подають до Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе 7, телефон для довідок 0432 66-14-07 ) такі документи:

-  проект декларації зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари для суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з виробництва продовольчих товарів за встановленою формою;

-  висновок державної інспекції України з контролю за цінами.

Наголошуємо про те, що відповідно до п. 1. ст. 14 Закону України «Про ціни і ціноутворення» 21 червня 2012 року, до суб’єктів господарювання застосовуються адміністративно-господарські санкції за порушення вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін у вигляді вилучення необґрунтовано одержаної виручки, що становить позитивну різницю між фактичною виручкою від продажу (реалізації) товару та виручкою за цінами, сформованими відповідно до запровадженого способу регулювання та штраф у розмірі 100 відсотків необґрунтовано одержаної виручки.

Управління економіки райдержадміністрації.


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT