Відвідали пораненого героя АТО

Захист Батьківщини – священний обов’язок чоловіків ще з давніх давен. І так розпорядилась історія, що й у наш час, здавалось би мирний, наші батьки, брати і сини стоять у лавах оборонців цілісності та суверенності України. З-поміж інших такого героя має й Немирівщина, – це рядовий Андрій Сальник із Гриненок, котрий пройшов у свій час нелегкі будні антитерористичної операції.

На жаль, на будь-якій війні не можна обійтися без втрат як чийогось життя, так і здоров’я. Так і Андрій, отримавши важке порання, залишився без однієї ноги та ока. Йому нічим не можна зарадити і повернути втраченого, але, без сумніву, він буде взірцем для майбутніх поколінь, адже є патріотом, є оборонцем та захисником країни і своєї родини.

Днями хлопця відвідали голови районної державної адміністрації та районної ради Юрій Погорелюк та Володимир Дзевелюк, представники воєнкомату, центральної районної лікарні та бойові побратими. Вони поспілкувались із хлопцем та його родиною. Побажали сили духу та моральної стійкості, які Андрію зараз конче необхідні – має їхати в Одеський військовий госпіталь на операцію.

Низький уклін Андрію Сальнику та усім тим, хто, жертвуючи багато чим, все ж боронять українські кордони на сході нашої держави у цей непростий час.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації