Про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Шановні учасники антитерористичної операції! На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» в області затверджено відповідний план заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Ви маєте можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно - технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ.
         Для реалізації зазначених можливостей необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання, які укладатимуть відповідні договори з навчальними закладами про спрямування та освоєння у 2016 році коштів на навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації демобілізованих учасників антитерористичної операції за рахунок бюджетних коштів.
         Для отримання послуг соціальної та професійної адаптаціїособа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):
         – наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Начальник управління соціального захисту населення     І.П.Дзюбак