Призначено нового начальника районного управління юстиції

У Немирові призначили нового начальника районного управління юстиції, ним стала Алла Манятовська. ЇЇ представили колегам на нараді, котру проводив голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк 26 січня.

Запрошеними на нараду були голова районної ради Володимир Дзевелюк, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств та відомств України.

Злободенним питанням, яке виносилось на порядок денний, було стан захворюваності на грип та ГРВІ у Немирівському районі. Головний лікар центральної районної лікарні Павло Ткачук, в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Вадим Чернега та завідуючий Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень  Анатолій Хмара доповіли про ситуацію з даного напрямку, констатувавши на даний час зниження рівня захворюваності населення: серед дорослих – у два рази, серед дітей – у 4. Було наголошено, що, попри такі результати, необхідно посилити профілактичні заходи, аби надалі попередити небажану захворюваність.

Керівники установ, підприємств та організацій району поінформували про проблемні питання своїх установ та шляхи їх вирішення. Зокрема, обговорювались теми розчистки дорік під час пройдешнього снігопаду, споживання населенням електроенергії, техніка безпеки при використанні природнього газу, питання податкової сфери, культури та інші.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації