У відділі Держгеокадастру здійснюються заходи з виконання Антикорупційної стратегії

Наказом Відділу Держгеокадастру у Немирівському районі Вінницької області від 25.12.2015 року №57 затверджено План заходів з виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в України (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки, визначено відповідальних осіб за належне виконання запланованих заходів.

Одночасно державними службовцями Відділу було розглянуто окремі положення Закону України «Про запобігання корупції» на предмет їх вивчення та подальшого застосування при виконання своїх посадових обов’язків та функцій установи.
Загалом протягом минулого 2015 року у Відділі проведено 12 зібрань (семінарів, занять та тематичних нарад) з питань вивчення та дотримання антикорупційного законодавства.

Відділ Держгеокадастру у Немирівському районі Вінницької області