Відбулося засідання комісії з питань призначення соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій

27 січня  2016 року відбулося чергове засідання комісії при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 16 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 152 заяви на призначення субсидії для відшкодування витрат на житлово – комунальні послуги.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим багатодітним сім’ям та житлових субсидій, так як держава є гарантом соціального захисту всіх категорій населення, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  І.П.Дзюбак