Фермери та сільгосппідприємці Немирівщини зустрілись із представниками торгово-промислової палати

Керівники сільськогосподарських підприємств та голови фермерських господарств району 28 січня зустрілись із фахівцями Вінницької торгово-промислової палати. Дане робоче зібрання проходило за участі голів райдержадміністрації та районної ради Юрія Погорелюка та Володимира Дзевелюка, представників компетентних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Головною метою цієї зустрічі було питання вивчення пропозицій щодо можливостей реалізації сільськогосподарської продукції на зовнішніх ринках. Під час обговорення експерти Вінницької торгово-промислової палати намагались зрозуміти потреби сільгоспвиробників, конкретні проблеми даної галузі.

Зокрема начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Перевознюк озвучив аналіз прогнозованої структури посівних площ району під урожай 2016 року. Також розглядалось земельне питання, де представник відділу Держгеокадастру у Немирівському районі поінформував про виділення земельних ділянок учасникам АТО за рахунок земель державної форми власності, які перебувають у користуванні сільгосптоваровиробників району.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації