До відома суб’єктів господарювання щодо укладання договорів оренди водних об’єктів області, що знаходяться поза населеними пунктами

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.11.2015р. № 731 "Про організаційні заходи щодо ефективного використання водних об’єктів", Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено забезпечити підготовку та укладання договорів оренди водних об’єктів, введення єдиного реєстру водних об’єктів області та гідротехнічних споруд.

Прийом документів від суб’єктів господарювання, щодо укладання договорів оренди водних об’єктів області, що знаходяться поза населеними пунктами, здійснюється  через Центри надання адміністративних послуг Вінницької міської Ради

1.

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

м. Вінниця, вул.Соборна,59

м. Вінниця, вул. 50-річчя Перемоги,7

. Вінниця, вул.Островського,85

м. Вінниця, пр. Космонавтів,30

2.

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги

Працює щоденно (крім вихідних)

Без перерви

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги

центральне приміщення - (0432) 59-51-09, 59-53-46

відділення «Замостя» - (0432)50-86-31

відділення «Старе місто» - (0432)50-86-20

відділення «Вишенька» - (0432)50-86-40

Інформацію щодо заповнення відповідних документів можна отримати в: центрі надання адміністративних послуг, управління агропромислового розвитку Немирівської  райдержадміністрації та відділі Держгеокадастру у.Немирівському районі.

Додатки для скачування:

ЗАЯВА на виготовлення паспорту ВО

Зразки Заяв

Зразок заяви  аукціон

Інформаційна карта

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації