Столичні перемоги наших танцюристів

Автор: Адмін вкл. .

Кожен із нас пов’язує із новорічними святами нові надії та сподівання. А найбільше мріють діти. І добре, коли турботливі батьки можуть влаштувати цю казку своїй малечі. Так і батьки учасників зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ» (http://vk.com/public111316332), разом зі своїми викладачами Андрієнко Богданом та Олесею, організували поїздку для своїх чудових дітей до м. Київ на шостий Чемпіонат України серед танцювальних колективі 31 січня. На Чемпіонаті наші діти отримали три третіх місця та одне перше. Вони презентували чотири танцювальні композиції, в естрадному жанрі та бальній хореографії. 
    Пам’ятаючи своє дитинство та люблячи своє місто і його мешканців, уже не вперше, і цього разу також, Літовчук Л.А. надала допомогу в організації цієї чудової поїздки. Адже діти достойні найкращого! 

 Адміністрація РБК також пішла назустріч чуйності та добрим намірам учасникам колективу і без всяких перешкод надавали приміщення сцени для репетицій, що вони завжди й роблять. 

Internet-Кафе PORTAL також посприяло цій поїздці. Адже це кафе піклується про культурний розвиток дітей міста Немирів. Так і тут, розіграли поїздку до м. Київ серед мешканців нашого міста. Ними стали 2 переможця. Діти з радістю отримали свою перемогу. 

Організатори Чемпіонату не поскупились на організацію цього дійства. Сцена на якій виступали діти була як у професійних танцюристів, чого було варте лише обладнання. 

А найбільше захоплення у дітей викликали моменти, коли на сцені з’являлися справжні зірки танцювального світу: Маріам Туркменбаєва Quest Pistols Show, Ильдар Гайнтутдинов переможець телепроекту «Танцюють всі» 8 сезон та інші. 

Хочеться ще раз і ще раз сказати велике дякую батькам, родині Літовчуків, працівникам РБК за те, що вони люблять дітей і дбають про них. Адже лише спільна праця може створити нашу країну найкращою.

Олеся Андрієнко, керівник зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ»

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT