Футзал – популярна гра

З 17 січня по 07 лютого у приміщенні районного спортивного комплексу проходив Чемпіонат району з футзалу серед колективів фізичної культури. В змаганнях взяло участь 16 команд та біля 200 учасників. Захід зібрав багато глядачів та вболівальників і виправдав сподівання кожного.

Характерно, що географія популярної гри розширилась, особливо радує те, що в змаганнях взяли участь більшість сільських колективів. Усі команди були розподілені по підгрупам, кожна підгрупа виборювала своє місце для участі у півфінальних та фінальних змаганнях. Показали красиву і змістовну гру, а тому і вибороли честь змагатися у фінальних змаганнях чотири команди: ФК «Ситківці», ФК «Брацлав», ФК «Агро-Астра» (Кірово) та «НКБА –випускники» (Немирів). Красиво та результативно, обігравши всі команди, Чемпіоном Немирівського району переконливо стала команда ФК «Агро-Астра» (Кірово), керівник Яхно Олександр, тренер-представник - Костенко Максим. Друге місце посіла команда «НКБА – випускники» (Немирів), керівник команди Кривіцький Ярослав. Бронзовим призером Чемпіонату району стала ФК «Ситківці», тренер Педоченко Сергій. Четверте місце посів колектив селища Брацлав - радує те, що в команді грає сам селищний голова Мазур В.П.
   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та районної федерації футболу.
   Чемпіонат району з футзалу став феєричним та незабутнім футбольним святом !

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.