Слідами відпрацювання Гриненської сільської ради

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, а також попередження травмування та загибелі людей на них, 10 лютого 2016 року працівниками відділення організації запобігання НС та заходів ЦЗ ДПРЧ-13 м. Немирів проведено відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи що зловживають спиртними напоями, які проживають на території Брацлавської селищної ради, у яких в 2015 році та в поточному році виникли пожежі.

Як свідчить аналіз пожеж в ряди погорільців попадають особи так званої „групи ризику” (одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї та громадяни, що зловживають спиртними напоями).

За 2015 рік на території Немирівського району виникло 52 пожеж, якими нанесено матеріальний збиток на суму 1мл. 109 тис. грн.  Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено житлові та господарські будівлі громадян.

Станом на 10.02.16 р. на території району виникло 5 пожеж, якими нанесено матеріальний збиток 76700 грн. Під час пожеж та загорянь загинула 1 особа.

Метою даного заходу було проведення відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи. що зловживають спиртними напоями

Під час відпрацювання даного населеного пункту були задіяні працівники ДПРЧ – 13

м. Немирів, позаштатні інспектори при селищній раді, депутати селищної ради та актив селища.

В ході відпрацювання на загальних зборах в Гриненському фельдшерському пункті, Гриненській сільській раді, Гриненському відділенні зв’язку та в Гриненському будинку культури проведено бесіди на тему: “Попередження виникнення пожеж, а також інших надзвичайних подій та  травмування і загибелі людей на пожежах та водних об’єктах”. У житловому секторі було проведено роз’яснювальну роботу із врученням пам’яток щодо виконання елементарних правил пожежної безпеки: щоб вчасно проводились планово-попереджувальні ремонтні роботи нагрівальних печей та димарів, користуванні громадянами відкритим вогнем, щоб пильно слідкували за дітьми, не залишали дітей без догляду біля газових опалювальних та нагрівальних приладів.

Шановні громадяни!

З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району звертається до усіх жителів району:

• Не встановлюйте замість запобіжника , що перегорів “жучки”, або перемички – це загрожує пожежею.
  • Електропобутові прилади встановлювати на жаростійких підставках;
  • Не вмикайте в одну розетку одночасно декілька потужних споживачів струму;
  • Не залишайте без нагляду увімкнений телевізор та інші електронагрівальні прилади;
  • Виходячи з дому, переконайтеся чи не залишилися увімкненні світло або електроприлади;
  • здійсніть ретельний огляд димарів, опалювальних печей, не допускайте їх перекалу і не залишайте їх без нагляду дорослих в процесі топки;
  • не розташовуйте впритул до грубок і печей ліжка, дивани, та інші легкозаймисті домашні речі;
  • не залишайте без нагляду дорослих в домівках дітей, особливо коли в приміщеннях топляться грубки та використовуються інші нагрівальні та побутові електроприлади;

Пам’ятайте, що на попередження пожежі потрібно значно менше часу та коштів, ніж на її гасіння.

Будьте обережними!

Бережіть своє життя та майно від вогню!

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району