Відбулась робоча нарада

12 лютого в залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулась нарада за участю начальники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, міський, селищні, сільські голови, керівники районних служб міністерств та відомств України

під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Степанова та заступника голови районної ради Віталія Укринського.

На порядок денний виносились ряд питань, а саме: про передачу реєстраційних повноважень органам місцевого самоврядування, місцевим органам влади, про перспективи розвитку освіти району на 2016-2020 рр., про взаємодію відділу ведення Державного реєстру виборців та органів реєстрації територіальних громад, про збереження територіальної місцевої пожежної команди смт Ситківці (сфера обслуговування – Ситківці, Джуринці, Юрківці, Ометинці, Вища Кропивна, Райгород, Мельниківці).

Зокрема, на нараді обговорювали питання по децентралізації –  дискусія велась з приводу об’єднання територіальних громад. Виступаючи по даній темі, Віктор Марухно, помічник у Немирівському районі народного депутата України Руслана Демчака закликав голів сільських та селищних рад із будь-якими питаннями з цієї сфери звертатись у громадську приймальню.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райддержадміністрації