Оголошення про початок громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад

Автор: Адмін вкл. .

З метою проведення громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Розпорядження Немирівського міського голови від «10» лютого 2016 року № 12-р, «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міста Немирова», Немирівська міська рада повідомляє про початок перебігу строку відведеного на громадське обговорення добровільного об’єднання громад.
  Для обговорення виноситься питання пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад з суміжними територіальними громадами Байраківської, Бугаківської, В.Бушинецької, Воробіївської, Зарудинецької, Кудлаївської, Медвежанської, Муховецької, Никифоровецької, Сокілецької, Стрільчинецької, Н.Обіходської, Коржівської, Язвинецької, Райгородської, Обідненської, Воловодівської, Рубанської, Бондурівської, Боблівської, Сподахівської, Головеньківської, Криковецької, Кіровської, Ковалівської сільських рад Немирівського району. За результатами громадського обговорення пропонується розпочати процес добровільного об’єднання територіальних громад, визначивши в подальшому адміністративний центр у місті Немирів Вінницької області та найменування – Немирівська міська територіальна громада. Таким чином після спливу відведеного на обговорення строку Немирівською міською радою буде прийняте рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.

  Громадські слухання відбудуться 19 лютого 2016 р. у районному будинку культури по вул. Горького в м. Немирів о 16-00 год.

  На громадські слухання запрошуються депутати обласної, районної та міської рад, голова Немирівської районної державної адміністрації, голова Немирівської районної ради, члени виконавчого комітету Немирівської міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі м. Немирів.

  Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою м. Немирів, вул. Леніна,26 тел. 2-24-01 або на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

Немирівська міська рада

ДОВІДКОВО.
  Добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст здійснюється з метою отримання можливості сформувати спроможні, самодостатні територіальні громади, які б володіли відповідними матеріальними, фінансовими ресурсами, територією та об'єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на їхні органи місцевого самоврядування завдань та функцій. Нещодавно прийнятий Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами.

  Немирівська міська рада


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT