В Немирові відзначили 27-у річницю виведення радянських військ із Афганістану

Автор: Адмін вкл. .

15 лютого Україна відзначає день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-у річницю виведення радянських військ із Афганістану. Представники Немирівської районної спілки ветеранів війни в Афганістані щорічно збираються цього дня, аби урочистою ходою під символічними прапорами прийти до Пам’ятника воїнам інтернаціоналістам,

щоби вшанувати пам’ять тих, кого вже немає серед їхніх рядів, і вкотре згадати ті дні, які ніколи не зітруться із пам’яті. До афганців приєдналися їхні побратими сучасності – учасники антитерористичної операції, зокрема представники районної влади, громадськість.

 

На урочистій частині в РБК учасники бойових дій на території інших держав та воїни-афганці отримали Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради із врученням адресної допомоги. Також грошову допомогу отримали вдови померлих у мирний час афганців. Воїнам-інтернаціоналістам вручили медалі «25 років виведення військ з Афганістану» та посвідчення до них.

 

Теплі слова шани захисникам миру висловили представники районного та міського керівництва, представники воєнкомату.

Зокрема, міський голова Віктор Качур привітав голову Немирівської спілки ветеранів Афганістану Івана Ліщишина, подякував йому та усім воїнам-афганцям за стійкість духу і волі й при перебуванні на Майдані під час доленосних для нашої країни подій – Революції Гідності. Івану Михайловичу вручили світлину, на якій він на фоні майданівських буднів, де був від першого до останнього дня (фото була знята за кілька годин до початку штурму Майдану).

Напевно, найближчими по духу воїнам-афганцям у цьому залі були саме учасники антитерористичної операції, котрі у недавно мирному сьогоденні змушені відстоювати суверенність та боронити кордони нашої країни. Їм також подякували за їхню службу і самовідданість та вручили нагрудні знаки «Учасник АТО».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT