Успіх немирівських боксерів

З 26 по 28 січня в м. Вінниця проходив чемпіонат області з боксу серед молоді 1998-1999 р.н. та юніорів 2000-2001 р.н. в яких приймав участь спортсмен нашого району, вихованець районної дитячо-юнацької спортивної школи Сподар Андрій. Андрій провів два поєдинки, в яких отримав впевнену перемогу.
   Андрій вже двічі ставав чемпіоном області, був переможцем боксерського турніру, що проходив нещодавно у Черкасах, приймав участь у турнірі найсильніших боксерів України. Боксом Андрій займається вже другий рік, тренується у молодого талановитого тренера – викладача Айвазіді Артема Вікторовича. Сім’я Андрія – переселенці зі Сходу, живуть у с.Гвоздів. Кожного дня батько Андрія, долаючи неблизьку відстань, привозе його на тренування. Має спортсмен молодшого братика Іллю. Хоч він ще маленький - 2007 р.н., але вже досить перспективний, його знають і поважають відомі боксери Вінниччини.
   Ще один вихованець нашого району Губань Денис, приймаючи участь у Чемпіонаті України, що проходив у м.Вінниця отрИмав бронзову нагороду.

Головний спеціаліст відділу сім’ї,молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.