До уваги місцевих громад! Оголошено тринадцятий обласний конкурс розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року №32 “Про тринадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” з 15 лютого 2016 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Учасниками конкурсу є:

1-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районного та обласного значення, районних рад. Максимальний розмір гранту – до 70 000 грн.

2-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені об’єднаними територіальними громадами та подані спільно двома і більше територіальними громадами. Максимальний розмір гранту – до 100 000 грн.

Вимоги до змісту проектів

Проект має передбачати:

• розробку нових підходів до вирішення питань місцевого значення на території відповідного села (селища), міста, району;
  • реалізацію пріоритетних цілей та завдань Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року;
  • здійснення окремих організаційно-технічних заходів, виконання яких має суттєво вплинути на поліпшення життєдіяльності певної територіальної громади або сукупності територіальних громад;
  • підвищення рівня безпосередньої участі мешканців громади, громадських організацій та інших зацікавлених сторін у здійсненні місцевого самоврядування;
  • використання сучасних управлінських технологій;
  • створення стійких механізмів співпраці влада-громадськість-бізнес;
  • бюджет проекту має передбачати фінансування з місцевого бюджету, обласного бюджету (фонду Конкурсу) та організаціями-партнерами.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75 % загального бюджету.

Конкурсний відбір проектів–переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада. Кінцевий термін подання проектів – до 16 год. 16 березня 2016 року.

Підготовлені проекти подаються до Дирекції Конкурсу (Департамент регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА) за адресою: 21000, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 825 (проекти, відправлені поштою, будуть реєструватись в разі наявності поштового штемпеля включно до вказаної дати прийому).

З більш детальною інформацією, щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайті Вінницької обласної Ради www.vinrada.gov.uaв розділі "Конкурси".

За консультаціями звертатись до управління економіки райдержадміністрації за тел.: 2 17 06.

Управління економіки райдержадміністрації