Ковалівська територіальна громада об’єднується!

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання розпорядження Ковалівського сільського голови від «01» лютого 2016 року № 13 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ», Ковалівська сільська рада повідомляє про проведене громадське обговорення на зборах громадян 11 лютого 2016 року щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад Кіровської сільської ради,  Бондурівської сільської ради, Воловодівської сільської ради, Головеньківської сільської ради, Сподахівської сільської ради, Боблівської сілської ради, Обідненської сільської ради, Рубаньської сільської ради в Ковалівську територіальну громаду з центром у селі Ковалівка.

Ковалівська сільська рада рішенням 4 сесії 7 скликання від 16 лютого 2016 року № 2 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» дала згоду на  добровільне об'єднання територіальних громад сіл Кірово, Сажки, Селевінці, Монастирок, Коровайна — Кіровської сільської ради,  сіл Бондурівка, Мар'янівка — Бондурівської сільської ради, села Воловодівка, селище Шевченка — Воловодівської сільської ради, села Головеньки — Головеньківської сільської ради, села Сподахи — Сподахівської сільської ради, села Боблів — Боблівської сільської ради, села Обідне — Обідненської сільської ради, села Рубань — Рубанської сільської ради в Ковалівську територіальну громаду з центром у селі Ковалівка.  Ковалівський  сільський голова звернувся до Кіровської,  Бондурівської, Головеньківської, Сподахівської, Боблівської, Воловодівської, Обідненської, Рубаньської сільських рад з пропозицією про добровільне об'єднання територіальних громад… .

Ковалівська сільська рада