Оголошено 13-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року № 32 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від   15.02.2015 р.)  з 15 лютого 2015 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Учасниками конкурсу є:

1-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районного та обласного значення, районних рад.

Максимальний розмір гранту – до 70 000 грн.

2-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені об’єднаними територіальними громадами та подані спільно двома і більше територіальними громадами.

Максимальний розмір гранту – до 100 000 грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету.

Конкурсний відбірпроектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

Кінцевий термін подання проектів — до 16 год. 16 березня 2016 року.

З більш детальною інформацією, щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:

Проекти подавати або надсилати поштою до 16 березня 2016 року за адресою:

Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”

Контактні особи:  Крилов Віталій Олександрович, Бурлачук Ганна В’ячеславівна

тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

Вимоги до конкурсу 2016

Розпорядження 1