Служба зайнятості допомагає відкрити власну справу

16 лютого 2016 року в Немирівському районному центрі зайнятості відбулось засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На якому розглядалось питання щодо надання такої допомоги безробітній, яка виявила бажання займатись підприємницькою діяльністю, а саме роздрібною торгівлею.

Члени комісії, а це представники Немирівського районного центру зайнятості, управління пенсійного фонду України у Немирівському районі, Немирівської ОДПІ Головного управління Міністерства доходів і зборів у Вінницькій області, управління економіки Немирівської РДА, прийняли позитивне рішення щодо виплати допомоги по безробіттю одноразово для здійснення підприємницької діяльності.

Бажаємо успіхів майбутньому підприємцеві в організації бізнесу та постійних клієнтів!

А незайнятим громадянам, які бажають відкрити власну справу нагадуємо, що служба зайнятості проводить активну політику щодо підтримки підприємливих людей. У Немирівському районному центрі зайнятості постійно надають консультації, проводять семінари з орієнтацією на підприємницьку діяльність. Для тих, хто вирішив відкрити власну справу, організовують курси з основ власного бізнесу. Одноразову виплату допомоги з безробіття здійснюють у розмірі загальної суми допомоги з безробіття, визначеної конкретному безробітному. Якщо безробітний уже отримав частину призначеної допомоги з безробіття, то виплачується її залишок. Рішення про таку одноразову виплату приймає директор центру зайнятості на підставі висновку комісії з питань одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи. Перевага надається кандидатам з числа демобілізованих учасників АТО. Усе це дає змогу безробітним громадянам, які вирішили відкрити власну справу, скористатися правом на отримання одноразової виплати допомоги для відкриття підприємницької діяльності.

За сприянням Немирівського районного центру зайнятості за 2015 рік 10 безробітних розпочали власну справу. Це є доказом того, що у людини, яка втратила роботу, завжди є шанс реалізувати власні професійні здібності і стати успішним.