Змагання інтелектуалів

Автор: Адмін вкл. .

   13 лютого 2016 р в районному будинку культури проходили змагання з шахів та шашок, в яких приймали участь кращі шахісти та шашкісти територіальних громад району. Змагання проходили серед дорослих, учнівської та студентської молоді. Усі поєдинки були дуже напружені, адже в даних змаганнях приймали участь призери обласних змагань, кандидати в майстри спорту України та першорозрядники.  

   Слід відмітити, що хорошу змістовну комбінаційну гру в шахах показав представник Кудлаївської сільської ради Довгань Віталій Іванович, який і став переможцем. Другим став представник м.Немирова Полігас Василь Степанович, а 3-тє місце посів також представник з Кудлаїв Жученко Василь Іванович.
   Серед молоді в шахах став переможцем учень Ковалівської ЗОШ Волинець Віктор, срібний призер - Швець Максим з Немирівського НВК №1, третє місце в представника Брацлавської ЗОШ Рижманя Богдана. Серед дівчаток стали переможцями представники Брацлава Горовенко Аліна та Дубова Яна.
   У змаганнях серед шашкістів серед дорослих переможець - Ясинецький Франц Йосипович - представник Никифоровецької сільської ради, друге місце у Марценюка Болеслава Фабіяновича, 3 місце – у Пасічника Валерія з Немирова. Серед молоді перше місце посів Волинець Віктор, 2 місце – Павлов Дмитро з Брацлава, 3 місце у Довганя Павла з Кудлаїв.
   Серед жінок з шашок посіла 1 місце Мельник Ірина з с.Зарудинець.
   Хочеться подякувати відділу культури райдержадміністрації, а також директору будинку культури Магденко Івану за хорошу підготовку місць для проведення районних змагань.

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT