Змагання інтелектуалів

13 лютого 2016 р в районному будинку культури проходили змагання з шахів та шашок, в яких приймали участь кращі шахісти та шашкісти територіальних громад району. Змагання проходили серед дорослих, учнівської та студентської молоді. Усі поєдинки були дуже напружені, адже в даних змаганнях приймали участь призери обласних змагань, кандидати в майстри спорту України та першорозрядники.

Слід відмітити, що хорошу змістовну комбінаційну гру в шахах показав представник Кудлаївської сільської ради Довгань Віталій Іванович, який і став переможцем. Другим став представник м.Немирова Полігас Василь Степанович, а 3-тє місце посів також представник з Кудлаїв Жученко Василь Іванович.
   Серед молоді в шахах став переможцем учень Ковалівської ЗОШ Волинець Віктор, срібний призер - Швець Максим з Немирівського НВК №1, третє місце в представника Брацлавської ЗОШ Рижманя Богдана. Серед дівчаток стали переможцями представники Брацлава Горовенко Аліна та Дубова Яна.
   У змаганнях серед шашкістів серед дорослих переможець - Ясинецький Франц Йосипович - представник Никифоровецької сільської ради, друге місце у Марценюка Болеслава Фабіяновича, 3 місце – у Пасічника Валерія з Немирова. Серед молоді перше місце посів Волинець Віктор, 2 місце – Павлов Дмитро з Брацлава, 3 місце у Довганя Павла з Кудлаїв.
   Серед жінок з шашок посіла 1 місце Мельник Ірина з с.Зарудинець.
   Хочеться подякувати відділу культури райдержадміністрації, а також директору будинку культури Магденко Івану за хорошу підготовку місць для проведення районних змагань.

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.