Немирівчани вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

19 лютого, напередодні, Немирів доєднався до вшанування подвигу учасників Революції гідностіта увічнення пам'ятіГероїв Небесної Сотні. Біля районного будинку культури в обідню пору зібрались небайдужі для спільної хвилини мовчання на мітингу-рекріємі.

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, міський голова Віктор Качур у своїх промовах згадали той важкий недавній період нашої історії, коли нашим патріотам довелось тілом і душею відстоювати національну ідею і бажання свободи на Майдані у Києві, де, на жаль, не обійшлось без втрат: загинули борці Революції Гідності – Небесна Сотня.

До слова запрошувався очевидець, активний учасник Євромайдану – немирівчанин Олександр Рибалко. «Два роки пройшло з тих буремних подій. І, згадуючи героїв, які тоді полягли, які тоді боролися, перш за все потрібно дивитися в майбутнє. І я вважаю, що боротьба ще не закінчена. Боротьба за свободу, за незалежність України має тривати. Ми, ті, хто був на Майдані, зробили велике діло. Ми розвернули країну в правильному європейському напрямку, хоч і швидкість цього процесу замала».

Працівники районного будинку культури виконали символічну пісню – смутку і водночас надії на краще, на світле майбутнє нашої держави – «Ой у лузі червона калина» –

«Ой у лузі червона калина похилилася.

Чогось наша славна Україна зажурилася.

А ми тую червону калину піднімемо,

А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

А ми тую червону калину піднімемо,

А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!»

І обов’язково на нашій рідній землі настане мир та добробут, адже ми, українці, нескорений і волелюбний народ, що не раз доводили його патріоти, такі – як Небесна Сотня Майдану.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації