Усі спортсмени Немирівщини повернулися з Чемпіонату України з пауерліфтингу з нагородами

З 06 по 16 лютого Коломия стала центром Всеукраїнського пауерліфтингу - сюди з’їхалися спортсмени з 18 областей України. Тут відбулися одразу три Чемпіонати України з пауерліфтингу.

Брали участь у Чемпіонатах і спортсмени збірних команд нашого району та області. У місті над Прутом на них чекав справжній успіх.
Спочатку на помості проходила першість з пауерліфтингу серед чоловіків, де представники Немирівщини завоювали срібну і бронзову нагороду. У ваговій категорії 66 кг Мица Василь з результатом 620 кг (норматив Майстра спорту України) посів друге місце. Коломієць Віталій продемонстрував суму триборства 755 кг у ваговій категорії 74 кг (норматив Майстра спорту Міжнародного класу) і піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани Чемпіонату.
   З 14 лютого на коломийському помості змагалися спортсмени у жимі лежачи. Найочікуванішим був виступ Майстра спорту Міжнародного класу, Чемпіона, рекордсмена Світу та Європи Чупринко Івана. Не було йому рівних у ваговій категорії 66 кг, де йому підкорилась вага 250 кг. Це новий рекорд України, що на 5 кг більше за попередній рекорд та на 10 кг більше реорду світу, який належить теж йому.
   У Чемпіонаті України з жиму лежачи серед юніорок наша вихованка Шкарапута Ірина з результатом 100 кг стала переможницею у ваговій категорії 57 кг, а серед юніорів Ковальчук Юрій став бронзовим призером у ваговій категорії 105 кг.
   З 17 лютого змагалися наші вихованці у класичному жимі лежачи. У ваговій категорії 74 кг Чупринко Іван став рекордсменом України з результатом 200 кг, золоту нагороду виборола також Шкарапута Ірина.
   Вітаємо молодих атлетів Немирівщини та їх особистих тренерів з успішними виступами!

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костенко М.М.