Нові матраци для лікарні шитиме місцева швейна фабрика

На початку робочого тижня голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк разом зі своїми заступниками Віталієм Степановим та Петром Бугаковим відвідали Немирівську центральну районну лікарню.

Головний лікар Павло Ткачук ознайомив районне керівництво із життям лікарні, станом справ у відділеннях. Поспілкувавшись із медперсоналом, оглянувши палати, особливу увагу, зокрема, закцентували на комфортність лікарняних ліжок, а саме – матраців.

Так, за словами Павла В’ячеславовича, у відділеннях на 250 ліжкомісць востаннє матраци закуповувались у розмірі 40 штук – 2008 року строком придатності на 4 роки. На даний час вони вже не в найкращому стані, не говорячи про ті, котрі служать більше 25 років. Тому, голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк зауважив, що з-поміж інших проблем, ця – є також неабияк актуальною, адже пацієнти медичного закладу мають отримувати як належне лікування, так і достойні умови перебування тут.

Для часткового вирішення цього питання із районного бюджету планується виділення коштів для закупівлі 150 нових ліжкових підстилок. А пошиттям матраців займеться Немирівська швейна фабрика ЗАТ «Веселка», адже необхідні речі від місцевого виробника обійдуться значно дешевше, аніж як їх закуповувати на загальному ринку.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації