Дякуємо Вам, Герої України!

Автор: Адмін вкл. .

     В НВК №1 м. Немирова 19 лютого зібралася вся шкільна родина, аби з глибокою скорботою згадати трагічні події нашої держави – другу річницю з дня масової загибелі протестувальників на вулиці Інститутській та майдані Незалежності в Києві.

Всі низько схилили голови у хвилині мовчання, зі скорботою в серці згадували загиблих Героїв Небесної Сотні… У знак гідного вшанування подвигу патріотів, які віддали життя за волю України була проведена акція «Свічка памяті». Представники з кожного класу Ходою Пам’яті з лампадками пройшли коридорами школи до куточка пам’яті.  

Шкільний парламент організував  загальношкільну молитву-пам’яті Героям Небесної Сотні. Їх поминальна молитва линула до Бога, а сказані слова - до серця кожного учасника акції. Особливо трепетнопід час молитви звучала пісня «Плине кача», яка стала неофіційним жалобним Гімном України.

Того ж дня  в актовій залі діти мали можливість переглянути відеофільм про всіх загиблих Героїв, про  тих батьків, які ніколи не дочекаються сина, ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка, ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня. І при всіх намаганнях допомогти – словом, ділом, грішми – ми ніколи не зможемо полегшити їхні страждання.Як би ви не ставилися до Майдану, що би ви не думали про його учасників, єдине те, що вони хотіли кращого майбутнього для українців, вже варте пошани. Все, що ми можемо зараз – зробити так, аби жертва цих українців не була даремною.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І пам’ятати  завжди хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно зробити висновки, то  ми справді можемо побудувати незалежну і щасливу  державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT