Саксофонні мелодії «Від Баха до Бітлз» у Немирівському РБК

24 лютого в районному будинку культури немирівчани мали змогу насолодитись  грою київського квартету саксофоністів під керівництвомЮрія Василевича – доцента Національної музичної академії. Концертна програма «Від Баха до Бітлз» і справді задовольняє всі, навіть найвимогливіші, смаки. За тридцять років творчої праці склад учасників колективу змінювався і продовжує змінюватись. Незмінний лише його керівник. Можна тільки уявити, скільки талановитих юнаків пройшло цю школу!!! І всі вони, до речі, Лауреати Міжнародних конкурсів. Між музичними номерами Юрій Володимирович спокійно веде розмову зі слухачами, розповідає цікаві історії написання творів, знайомить з різновидами саксофону. Бо ж у їхньому квартеті є саксофон-сопрано, найменший, з ніжним тоненьким звучанням, альт, тенор, вже більші за розмірами інструменти та баритон, найбільший, його навіть зігнули для зручності, бо ж у випрямленому стані від досягає шести метрів. З цього приводу  згадується народний гумор. Якось до закарпатського села приїхали саксофоністи з концертом. Але сталася прикрість і одному артисту довелось шукати коваля, аби той поремонтував йому інструмент. Коваль довго дивився на завезений інструмент і каже: це ж треба було так трембіту зігнути!!!

Під завісу концерту Василевич попросив дітей вийти і допомогти їм підіграти на ударних інструментах. Вихованці музичної школи з радістю побігли на сцену, отримали від маестро маракаси, дзвіночки і що сили акомпанували. Година живої музики злетіла непомітно, слухачі не поспішали покидати зал. А от артисти не барились, бо ж попереду ще був виступ у Гайсині.

Директор Немирівської музичної школи Олена Євтушенко