Голова райдержадміністрації відвідав Великобушинецьку територіальну громаду

24 лютого голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк разом зі своїм заступником Петром Бугаковим ознайомились із життям Великобушинецької територіальної громади, відвідавши спільно із сільським головою Олександром Бондаренком заклади соціальної сфери: сільську раду, лікарську амбулаторію, школу, дитячий садочок, сільський клуб та бібліотеку.

Представники районної влади поспілкувались із керівниками закладів, поцікавились про їх роботу, графік, проблемні питання та нагальні потреби.

У Великобушинецькій лікарській амбулаторії обслуговується 1457 чоловік, з них – 36 дітей віком до 3 років. Фельдшер, лікар та медсестра розповідають, що у них завжди людно, особливо останнім часом: селяни скаржаться на грип, ГРВІ, запалення легень, підвищення артеріального тиску. Часто до них як хороших фахівців доїжджають навіть немирівчани. На даний час амбулаторія немає дефіциту медикаментів та забезпечена медичним обладнанням. Майже готова до експлуатації кімната денного стаціонару. А у планах поставити новий паркан навколо місцевої здравниці.

Завклуб із 32-річним стажем Галина Ліпич провела екскурсію гостям із району по сільському будинку культури. Розповіла про активне творче життя закладу, про гастролі їхніх артистів по навколишніх територіальних громадах; про зацікавленість жителів села у концертах, які проходять тут. Жінка розповіла, що на даний час їхня робота йде налагоджено, але в необхідності є поновлення концертних костюмів та придбання баяна.

Не пустує без відвідувачів й місцева бібліотека, котра знаходиться в одному приміщенні із сільською радою. Люди книги беруть, переважно детективи, класику, часто приносять свої фоліанти у подарунок; частими гостями є молодь, зокрема школярі, котрі користуються у закладі й мережею Інтернет.

Особливу увагу у місцевій школі голова райдержадміністрації звернув на наявність пам’ятного стенду Небесній Сотні. Як зазначив Юрій Погорелюк, такі стенди мають висіти на видному практичному місці і бути у кожній школі, адже молоде покоління повинне знати і пам’ятати про подвиги українських патріотів, котрі хотіли змінити життя країни на краще, поклавши на вівтар правди і свободи – власні життя.

У Великобушинецькій школі І-ІІ ступенів, котра розрахована на 320 учнів, навчається зараз 84 школяра. На майбутнє до них приєднаються підростаючі вихованці сусіднього по території дитячого садочку, тут на даний час – 34 дитини.

Як зазначив сільський голова Олександр Бондаренко, із керівниками усіх закладів соціальної сфери у них налагоджена співпраця, а це дає змогу рухатись в одному напрямку і в одній команді.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації