Чужих дітей не буває…

Автор: Адмін вкл. .

     Вже десятий рік проживають діти в родині Бурлакова Івана Георгієвича та Людмили Русланівни в селі Монастирок Немирівського району. 

Ще в 2007 році службою у справах дітей райдержадміністрації  влаштовано трьох сестричок Фалатюк Оксану, Фалатюк Олену та Фалатюк Наталю, вихованців Брацлавської школи-інтернату, в дитячий будинок сімейного типу

родини Бурлакових.  Потім ще двох сестричок  Лівіцьку Олену та Лівіцьку Наталю, а в 2009 році ще двох дітей, позбавлених батьківського піклування, П’ятницю Тетяну та П’ятницю Альону.

Діти забезпечені всім необхідним для виховання та розвитку. Відносини довірливі, в родині панує взаємоповага та розуміння. Дівчатка  добрі, порядні, добре виховані, люблять батьків-вихователів,  дружні між собою. Завжди одне одному допомагають.

Рідні діти Бурлакових,  це дочка Марія та син  Валентин вже дорослі, мають свої сім’ї  та дітей, проживають в місті Вінниці.

Фалатюк  Оксана навчається у Немирівському професійному  ліцеї на другому курсі по спеціальності кухар-кондитер. Відвідує  гурток права «Семіда», «Пізнай себе». Мріє навчатися в Вінницькому технологічному коледжі, вже  здала на відмінно вступні тести.

Галина  та  Наталя навчаються в Кіровській ЗОШ І-ІІІ ст. Наталя,  Альона та Тетяна навчаються в 5 класі Немирівського  НВК  №1 ім. Леонтовича -гімназії. Лівіцька Олена навчається на І-курсі технологічно-промислового коледжу Вінницького аграрного університету на відмінно.

Батьки  вчать дітей бути добрими та мудрими, люблячими та щирими, розумними та сміливими, і головне — здоровими душею і тілом, бо поки діти малі — все залежить від батьків. Що закладуть батьки у серце і душу дитини, такою вона і піде у білий світ. А світ наш складний і багатогранний, у ньому нелегко знайти свою стежину, щоб прожити життя в гармонії з природою і людьми, щоб виконати головну місію, з якою людина приходить на Землю — нести у світ доброту і любов.

23лютого 2016року на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації звітували:  директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді  Марцеюк  К.В., майстер виробничого навчання Немирівського професійного ліцею Майданюк О.В.,  класні керівники Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Кисилиця Н.Р. та Немирівського НВК №1-гімназії  Блідченко А.М. про стан утримання, виховання та навчання дітей.  Мама-вихователька Бурлакова Л.Р.  підняла проблему житла дітей, позбавлених батьківського піклування, оформлення спадщини та подальше навчання молодших дітей, розповіла  як  піклується про дітей, адже чужих дітей не буває... По всіх питаннях  отримала вичерпні  консультації для їх подальшого вирішення.

Діти ділилися своїми  досягненнями та мріями.

Нових  успіхів та досягнень побажав  дітям дитячого  будинку сімейного типу заступник голови районної державної адміністрації Петро Васильович Бугаков.

  Завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей  Н.М.Оцупок 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT