Відбулась чергова сесія Немирівської районної ради

26 лютого відбулася чергова сесія Немирівської районної ради 7 скликання за головуванням Володимира Дзевелюка, у якій взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, громадськість району.

На сесії районної ради депутати розглянули ряд питань, серед яких:

– Про звіт голови Немирівської районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень;

–                   Про інформацію прокурора Немирівської місцевої прокуратури Гайду С.В. та начальника Немирівського відділення поліції Гайсинського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Вінницькій області Грушка Р.В. «Про стан злочинності на території Немирівського району за 2015рік»;

–                   Про реформування друкованого засобу масової інформації Немирівської районної громадсько-політичної газети «Прибузькі новини»та редакції  Немирівської районної громадсько-політичної газети «Прибузькі новини» засновником яких є Немирівська районна рада.

–                    Про перейменування комунального закладу «Байраківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Немирівської районної ради Вінницької області» в комунальний заклад «Байраківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Максима Шимка Немирівської районної ради Вінницької області» та ін.

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації