Відбулась перевірка Немирівського ЦНАП

25 лютого Немирівський Центр надання адміністративних послуг відвідала група з проведення моніторингу роботи ЦНАП у районах Вінницької області, яка була утворена за дорученням голови облдержадміністрації Валерія Коровія та розпочала свою роботу 23 лютого.

До складу робочої групи увійшли представники Вінницького міськвиконкому, Департаментів облдержадміністрації: регіонального економічного розвитку, соціальної та молодіжної політики; головного територіального управління юстиції у Вінницькій області; головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області; головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області. Вінницьких колег зустріли держслужбовці Немирова на чолі і начальником управління економіки Олександром Яхном.

Основним завданням цих заходів є вивчення та оцінка ситуації безпосередньо на місцях, надання практичних рекомендацій, напрацювання та підготовка пропозицій загального уніфікованого підходу до формування системи.

Представники робочої групи цікавились нюансами робочого процесу Центру, кількістю відвідувачів, про співпрацю з різними структурами, проблемними питаннями та планами на майбутнє; поспілкувалися із працівниками ЦНАП та надали певні практичні рекомендації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації