ФК «Агро-Астра» - срібний призер Чемпіонату області з футзалу

27 лютого в СК «Колос» м.Вінниця відбулась фінальна частина Чемпіонату області з футзалу серед аматорів сезону 2016 р, де приймала участь команда нашого району ФК «Агро-Астра». В фіналі приймали участь шість найсильніших команд області: ФК «Енергетик» (Вінниця), ФК «Візит» (Хмільник), ФК «Агро-Астра» (Кірово), ФК «Тірас» (Ямпіль), ФК «Шляховик» (Погребище) та ФК «Колос» (Томашпіль).

Команди шляхом жеребкування були розподілені на дві групи по три команди у кожній.

Результати фіналу.
Група «А».
«Поділля» - «Енергетик» 2:10
«Енергетик» - «Шляховик» 1:4
«Шляховик» - «Поділля» 7:3
Таким чином: «Шляховик» - 6 очок, «Енергетик» - 3 очки, «Поділля» - 0 очок.
Група «В».
«Візит» - «Тірас» 2:8
«Тірас» - «Агро-Астра» 2:5
«Агро-Астра» - «Візит» 8:1
Таким чином: «Агро-Астра» - 6 очок, «Тірас» - 3 очки, «Візит» - 0 очок.
Стикові ігри:
За 5-6 місце: «Поділля» - «Візит» 3:0.
За 3-4 місце: «Енергетик» - «Тірас» 4:1.
За 1-2 місце: «Шляховик» - «Агро-Астра» 4:2.
   Отож, наша команда ФК «Агро-Астра» здобула срібну нагороду. Цей успіх Кіровських футзалістів став першим в історії Немирівського футзалу. Вітаємо спортсменів команди, президента ФК «Агро-Астра» Костянтина Косенка, керівника Олександра Яхна та головного тренера Максима Костенка.

Голова Немирівської районної організації ВФСТ «Колос» Леонід Миговський