Немирівські волонтери-атовці возили продовольчу допомогу на передову

Автор: Адмін вкл. .

На жаль, нестабільна ситуація в нашій країні досі має місце, і досі хлопці та чоловіки як із нашого, так і з інших регіонів стоять на захисті кордонів і суверенності України. А особливу допомогу та підтримку вони, як склалось, отримують саме від волонтерів та народу, котрі не шкодують сил та ресурсів для допомоги. Постійно до цього долучаються й жителі Немирівського району.

У минулому місяці члени ГО «Немирівська організація ветеранів антитерористичної операції» організували черговий збір продуктів, теплого одягу та інших необхідних речей для наших оборонців на передову. До збору усього необхідного долучились жителі Немирівщини, учнівські та педагогічні колективи, підприємці, зокрема, небайдужі фінансували й придбання пального для поїздки. Доставляти усе зібране взялись учасники ГО «НОВАТО» Олександр Печак та Віктор Антохов спільно із активістом із Вапнярки Юрієм Данилюком (чоловік здійснює перевезення власним автомобілем), котрий систематично займається волонтерською допомогою. Продовольство та речі чоловіки передали хлопцям на різні блокпости за маршрутом Маріуполь, Волноваха, Уманське, Орловка, Лисичанськ, Щастя, Станиця Луганська та хутір Широкий. Із Немирівського району в тих краях наразі несе службу у медбатальйоні лікар стоматолог Олександр Стефуранчин.

Солдати надзвичайно вдячні усім небайдужим, хто вніс свою лепту у їх підтримку. Передаючи свої найщиріші вітання, вони передали із зони АТО й український прапор: у стінах Немирівського професійного ліцею створюється тематичний музей, і учнівський та педагогічний колективи попрохали захисників залишили на стягові свої побажання.

Члени Немирівської організації учасників антитерористичної операції висловлюють вдячність усім, хто дослухався до них і долучився до всерайонної акції збору допомоги, а це: громади сіл Остапківці, Байраківка, Глинянець (особлива подяка сільському голові Раїсі Назимко); колективи НВК №1 та НВК №2 м. Немирів, Немирівського професійного ліцею, Центральної районної лікарні, Немирівської міської ради (окрема подяка міському голові Віктору Качуру), комунального господарства міста; католицька громада; підприємці Лілія Літовчук, Сергій Глиняний.

Волонтери кажуть, що й надалі будуть проводитись аналогічні акції, тому просять не бути байдужими і допомагати хто чим може. Хлопці із території воєнних дій мають потребу у питтєвій воді, дистильованій (для техніки) і, звісно, завжди потрібні продукти харчування.

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT